STOWARZYSZENIE

  logogryfGrupa Kolarska Gryf Tczew powstała w 2015 roku, w pierwszej odsłonie jako nieformalna grupa pasjonatów kolarstwa szosowego. W roku tym zaczęliśmy wspólnie trenować, jeździć na zawody oraz osiągać pierwsze sukcesy. Przy pomocy lokalnego sponsora udało się także uszyć stroje kolarskie, wyróżniające nas w amatorskim peletonie.

  Po sukcesach w 2015 roku i rozszerzeniu się Grupy o nowych członów postanowiliśmy sformalizować naszą organizację. W marcu 2016 roku założyliśmy Stowarzyszenie w postaci Klubu Sportowego widniejącego w ewidencji Starosty Powiatowego w Tczewie. Zatwierdziliśmy Statut, założyliśmy konto bankowe, pozyskaliśmy NIP oraz REGON i od początku sezonu kolarskiego godnie reprezentujemy nasz Klub, nawet na arenie międzynarodowej.

  W szeregach naszej Grupy mamy obecnie blisko 50 zawodników amatorów z dosłownie każdej kategorii wiekowej, z różnym doświadczeniem, w niektórych przypadkach nawet zawodowym. Z sukcesami bierzemy udział w zawodach kolarstwa szosowego, kolarstwa górskiego, duathlonie oraz triathlonie.

   

  Zarząd Stowarzyszenia Grupa Kolarska Gryf Tczew:

  Prezes Zarządu - Jarosław Kowlaczyk

  Wiceprezes Zarządu - Adam Machnio

  Członek Zarządu - Piotr Suska 

   

  SPONSORZY

  elkorbud

  tapflo grey

  okland grey png

  panlink grey

  © 2017-2024 Grupa Kolarska Gryf Tczew. All Rights Reserved.