SPONSORZY

   

  P.P.H.U. BUDROMAT jest nowoczesną firmą produkcyjno - handlowo - usługową, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku polskim i posiada wieloletnie doświadczenie  w wykonywanych przez siebie usługach. Zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz profesjonalnym montażem parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Zaufały i skorzystały z jej oferty jedne z większych, dobrze prosperujących firm deweloperskich województwa pomorskiego, które wystawiły pozytywne referencje. Zdjęcia wybranych inwestycji dostępne są na stronie internetowej: www.parapety.pl 

   

  okland

  Firma Okland Sp. z o.o. istnieje na rynku jako producent okien i drzwi drewnianych od 1996 roku. Siedziba oraz hala produkcyjna znajdują się w miejscowości Rokitki, koło Tczewa.W imieniu firmy Okland pragniemy Państwu zaoferować wysokiej jakości stolarkę drewnianą, a także fachowe doradztwo oraz usługi takie jak transport i montaż stolarki.Zapraszamy do odwiedzenia biura sprzedaży i strony www.okland.net.pl oraz skorzystania z oferty naszego partnera.

   

   

  F.H.U. Kaskom – www.kaskom.pl firma prowadzi serwis, sprzedaje i instaluje kasy, drukarki fiskalne oraz komputery. Działa na rynku od 1997 roku. Jest przedstawicielem tak renomowanych firm jak: ELZAB, SHARP, DATECS, POSNET, DATAPROCESS, NOVITUS.

  Ponadto zajmuje się sprzedażą i instalacją kas dla taksówek oraz wdrażaniem oprogramowania dla placówek handlowych, usługowych, gastronomicznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą zarówno urządzeń fiskalnych, jak również wag sklepowych i magazynowych, metkownic, czytników kodów kreskowych, inwentaryzatorów oraz materiałów eksploatacyjnych dla biur i sklepów.

   

   

   

  Elkor Bud sp. z o. o. to firma działająca w branży budowlanej.

   

   

   

   

  tapflo

  Tapflo Sp. z o.o https://www.tapflo.com.pl/ -  Firma powstała w Kungälv, w Szwecji w 1980 r. Od momentu powstania Tapflo skupia się na konstrukcji i produkcji pomp membranowych tworzywowych, metalowych i sanitarnych jak również całej gamy pomp odśrodkowych i urządzeń przemysłowych. Lata dynamicznego rozwoju doprowadzały do powstania Grupy Tapflo, o zasięgu globalnym, reprezentowanej poprzez własne oddziały oraz przez niezależnych dystrybutorów w ponad 75 krajach na 6 kontynentach.

  Tapflo Sp. z o.o. to polska część Grupy Tapflo założona w 1991 roku (najstarsza, poza Szwecją, spółka w ramch Grupy Tapflo). Centrala firmy mieści się w Tczewie, gdzie znajduje się równiez zakład produkcyjny wytwarzający pompy i rozwiązania przemysłowe eksportowane na cały Świat.

   

  panlink2PanLink jest producentem kontraktowym specjalizującym się w produkcji wiązek kablowych, modułów oraz wyrobów gotowych. Główna siedziba firmy znajduję się w Malmo w Szwecji. W Polsce i we Włoszech znajdują się zakłady produkcyjne. Pracując w środowisku opartym na efektywnej współpracy biznesowej, spółka jest zorientowana na budowanie długoterminowych relacji z klientami, dla których największą wartością jest wysoka jakość obsługi oraz zaufanie i wzajemny szacunek. www.panlink.se

   

   

   

   

  PARTNERZY:

  powiatPowiat Tczewski - www.powiat.tczew.pl - Powiat Tczewski jest instytucją, która wspiera wszelką aktywność w zakresie sportu i rekreacji. Starosta Tczewski sprawuje nadzór nad działalnością wszystkich stowarzyszeń, mających swoją siedzibę na terenie powiatu tczewskiego.

   
   

   

  vking http://viking-sport.com/ - Firma Viking Sport specjalizuje się w produkcji odzieży kolarskiej. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, które łączymy z solidnym rzemiosłem i pasją do sportu. Najnowsza kolekcja odzieży została zaprojektowana z myślą o tych, którzy aktywnie uprawiają sport, zarówno zawodowo, jak i amatorsko. Nasza odzież, ze względu na swoje walory użytkowe i estetyczne, znakomicie nadaje się dla uprawiających turystykę rowerową, jeżdżących na rowerze dla zdrowia i relaksu, oraz jako uzupełnienie ubioru sportowego na co dzień. Jako producent, wysokiej jakości asortymentu sportowego, zdobywamy coraz większe uznanie naszych klientów na rynkach Unii Europejskiej. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, dla których jazda na rowerze i uprawianie sportu, to wspaniały pomysł na życie i spędzanie wolnego czasu.

   

   

   

  © 2017-2024 Grupa Kolarska Gryf Tczew. All Rights Reserved.