SPONSORZY

   

  P.P.H.U. BUDROMAT jest nowoczesną firmą produkcyjno - handlowo - usługową, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku polskim i posiada wieloletnie doświadczenie  w wykonywanych przez siebie usługach. Zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz profesjonalnym montażem parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Zaufały i skorzystały z jej oferty jedne z większych, dobrze prosperujących firm deweloperskich województwa pomorskiego, które wystawiły pozytywne referencje. Zdjęcia wybranych inwestycji dostępne są na stronie internetowej: www.parapety.pl

   

   

   

  F.H.U. Kaskom – firma prowadzi serwis, sprzedaje i instaluje kasy, drukarki fiskalne oraz komputery. Działa na rynku od 1997 roku. Jest przedstawicielem tak renomowanych firm jak: ELZAB, SHARP, DATECS, POSNET, DATAPROCESS, NOVITUS.

  Ponadto zajmuje się sprzedażą i instalacją kas dla taksówek oraz wdrażaniem oprogramowania dla placówek handlowych, usługowych, gastronomicznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą zarówno urządzeń fiskalnych, jak również wag sklepowych i magazynowych, metkownic, czytników kodów kreskowych, inwentaryzatorów oraz materiałów eksploatacyjnych dla biur i sklepów.

  www.kaskom.pl

   

   

   

   

   

  Elkor Bud sp. z o. o. to firma działająca w branży budowlanej.

   

   

   

   

  © 2017-2019 Grupa Kolarska Gryf Tczew. All Rights Reserved.